TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Uitzicht op een bouwput in plaats van op zee, een vakantiehuisje dat niet blijkt te bestaan of problemen met een visum. Allemaal zaken waar geen enkele vakantieganger op zit te wachten. Gelukkig is er goed nieuws voor Nederlanders die zich tijdens hun reis gedupeerd voelen: Sybrand Niessen is terug met een nieuw seizoen van MAX vakantieman, waarin hij dergelijke problemen - groot en klein - behandelt.
Dat doet Sybrand Niessen ook dit jaar niet alleen, maar samen met MAX Ombudsman Jeanine Janssen. In de vaste rubriek ‘Beste vakantieman’ geeft een deskundige antwoord op vragen van kijkers. En natuurlijk gaat de mystery guest weer op pad om accommodaties te inspecteren. Vorig jaar scoorde het programma hoog, onder meer met een aflevering waarin de bed and breakfast van Henk Krol werd getest.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'