TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zes voormalige topsporters komen een week lang samen om persoonlijke momenten uit hun carrière met elkaar te delen en ‘het verhaal achter de prestatie’ te vertellen. Vandaag draait alles om Marlou van Rhijn, die bekend werd als de Blade Babe.
Ze won drie keer goud en één keer zilver tijdens de Paralympische Zomerspelen. In juni 2021 zette ze een punt achter haar carrière. De internationale hardloopregels waren aangepast, waardoor Van Rhijn op 5 centimeter kortere blades moest gaan lopen. Die omschakeling zag ze niet meer zitten. Tegenover De Telegraaf liet ze destijds weten vrede te hebben met het einde van haar loopbaan. “Het hoeft niet meer. Ik heb gouden medailles gewonnen, in stadions met 80.000 mensen geracet en wereldrecords gelopen. Het is klaar.”
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival
22:32Kijkers enthousiast over Songfestival-commentaar Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte
15:09Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Slimste Mens start
14:20De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend
13:53De streamingtip van de week: Haantjes seizoen 2 op Netflix