TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meisjes in de Grote Stad is een muzikale hommage van Jenny Arean en Adèle Bloemendaal aan hun geboortestad Amsterdam. Het programma uit 1995 werd destijds uitgezonden door de Avro.
Ter ere van de tachtigste verjaardag van Jenny Arean op 4 oktober zendt Avrotros deze tv-show opnieuw uit. De twee grande dames van het cabaret geven zingend, dansend en pratend een rondleiding door de hoofdstad en halen herinneringen op uit hun jeugd. Ook 'gewone' Amsterdammers brengen een ode met een gedicht.
Arean, onder andere bekend van Het Meisje met de Blauwe Hoed en 't Schaep met de 5 Pooten staat op haar tachtigste, samen met Brigitte Kaandorp, tot eind dit jaar nog steeds op het toneel met het theaterprogramma Gedeelde smart. En ze woont nog steeds in Amsterdam. (HH)
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland