TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meisjes in de Grote Stad is een muzikale hommage van Jenny Arean en Adèle Bloemendaal aan hun geboortestad Amsterdam. Het programma uit 1995 werd destijds uitgezonden door de Avro.
Ter ere van de tachtigste verjaardag van Jenny Arean op 4 oktober zendt Avrotros deze tv-show opnieuw uit. De twee grande dames van het cabaret geven zingend, dansend en pratend een rondleiding door de hoofdstad en halen herinneringen op uit hun jeugd. Ook 'gewone' Amsterdammers brengen een ode met een gedicht.
Arean, onder andere bekend van Het Meisje met de Blauwe Hoed en 't Schaep met de 5 Pooten staat op haar tachtigste, samen met Brigitte Kaandorp, tot eind dit jaar nog steeds op het toneel met het theaterprogramma Gedeelde smart. En ze woont nog steeds in Amsterdam. (HH)
Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd
10:20Dit programma is na Married at First Sight drie keer per week te zien op RTL 4