TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dry January is bijna voorbij, dus is het tijd om alle fabels en feiten rond alcohol op een rij te zetten. In de Net5-special Slokje Teveel? bespreekt Merel Westrik het alcoholgebruik onder vrouwen.
In het nieuwe Net5-programma Slokje Teveel? spreekt Merel met experts en ervaringsdeskundigen over dit soms erg gevoelige onderwerp. Waarom vinden we drinken zo normaal? En wanneer slaat ‘gezellig’ drinken om in een probleem? Of valt er juist iets voor te zeggen om wél te drinken? Ook woont Merel, voor het eerst in de tv-geschiedenis, een bijeenkomst bij van ex-alcoholverslaafden, hier ontmoet zij vrouwen die hun vaak aangrijpende verhalen voor de camera durven te delen.
Voor Slokje Teveel? hielden twintig bekende Nederlandse vrouwen hun drankgebruik bij. Drinken zij geregeld een glaasje alcohol of valt het best mee? En is dat meer of minder dan zijzelf denken? Onder andere de stoere en openhartige Anita Witzier, Susan Smit, Roos Schlikker en Isa Hoes hielden een maand lang bij wat en hoeveel ze precies hebben gedronken en bespreken de uitkomst en hun ervaringen.
Slokje Teveel? is donderdag 27 januari om 20.30 uur op Net5 te zien.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen