TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sjoerd van Ramshorst is de nieuwe presentator van Met het Mes op Tafel, waarmee hij het stokje overneemt van Herman van der Zandt, die sinds 2015 aan tafel zat. Voor de rest verandert er weinig in de populaire quiz, die al sinds 1997 op televisie is.
Drie slimme kandidaten nemen plaats aan de pokertafel en proberen zoveel mogelijk goede antwoorden te geven. Ze worden getest op hun kennis van onder meer sport, politiek en muziek. Pianist Klaas van Dijk en barvrouw Mylou Frencken leiden de muziekvragen doorgaans in met een geheel eigen versie van een bekend lied.
Met alleen kennis kom je er overigens niet, want bluffen is misschien nog wel belangrijker in dit spel. De winnaars van maandag, dinsdag en woensdag keren op donderdag terug voor de grote finale.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'