TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sjoerd van Ramshorst is de nieuwe presentator van Met het Mes op Tafel, waarmee hij het stokje overneemt van Herman van der Zandt, die sinds 2015 aan tafel zat. Voor de rest verandert er weinig in de populaire quiz, die al sinds 1997 op televisie is.
Drie slimme kandidaten nemen plaats aan de pokertafel en proberen zoveel mogelijk goede antwoorden te geven. Ze worden getest op hun kennis van onder meer sport, politiek en muziek. Pianist Klaas van Dijk en barvrouw Mylou Frencken leiden de muziekvragen doorgaans in met een geheel eigen versie van een bekend lied.
Met alleen kennis kom je er overigens niet, want bluffen is misschien nog wel belangrijker in dit spel. De winnaars van maandag, dinsdag en woensdag keren op donderdag terug voor de grote finale.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene