TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jacques Brels nummer Le Plat Pays uit 1962 komt op bij naamgenoot Jacques d'Ancona wanneer hij door het Groningse landschap reist. Over zijn liefde voor Groningen - de provincie waar hij ter wereld kwam en nog steeds vlakbij woont - vertelt hij in Mijn Vlakke Land.
Kefah Allush presenteert een nieuw seizoen van dit programma in aanloop naar de Nationale Klimaatweek, die 30 oktober van start gaat. Hierin spreekt hij opnieuw met BN’ers af om te horen welke verbinding ze hebben met de grond waarop ze leven.
In Groningen ontmoet Allush naast Jacques d’Ancona ook vrienden Wilco en Arnold. Samen geven ze een dode otter een laatste rustplaats in de natuur. Verder gaat de presentator aan de slag met een flammkuchen. De ingrediënten hiervoor zoekt hij op het volkstuincomplex Tuinwijck.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'