TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kefah Allush sprak de afgelopen week met diverse bekende Nederlanders over de verbinding met de grond waarop ze wonen. Voor deze laatste aflevering van Mijn Vlakke Land is hij in Noord-Brabant, waar hij Lenny Kuhr ontmoet.
De singer-songwriter én winnares van het Songfestival werd geboren in Eindhoven en woont tegenwoordig in Nuenen. Met Allush praat ze over de natuur in haar provincie, die haar rust, ruimte en inspiratie biedt. Kuhr vertelt dat ze dankzij de natuur zelfs haar identiteit terugvond.
Speciaal voor deze gelegenheid brengt ze een ode aan De Malpie, een natuurgebied bij Valkenswaard. Allush gaat ook langs bij Mignon, zij bouwde eigenhandig een vleermuizengrot in haar tuin. En samen met gids Peter dwaalt hij door de Drunense Duinen.
Partnerbijdrage
Op deze datum is de documentaire INFARCT te zien
11:39Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?
11:15Op deze datum start het nieuwe seizoen van Woeste Grond
10:36Suzan & Freek geven in nieuwe Videoland-documentaire intiem kijkje achter de schermen
10:24De TV van gisteren: VI-kijkers uiten felle kritiek op Johan Derksen in kwestie Dick Advocaat