TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kefah Allush sprak de afgelopen week met diverse bekende Nederlanders over de verbinding met de grond waarop ze wonen. Voor deze laatste aflevering van Mijn Vlakke Land is hij in Noord-Brabant, waar hij Lenny Kuhr ontmoet.
De singer-songwriter én winnares van het Songfestival werd geboren in Eindhoven en woont tegenwoordig in Nuenen. Met Allush praat ze over de natuur in haar provincie, die haar rust, ruimte en inspiratie biedt. Kuhr vertelt dat ze dankzij de natuur zelfs haar identiteit terugvond.
Speciaal voor deze gelegenheid brengt ze een ode aan De Malpie, een natuurgebied bij Valkenswaard. Allush gaat ook langs bij Mignon, zij bouwde eigenhandig een vleermuizengrot in haar tuin. En samen met gids Peter dwaalt hij door de Drunense Duinen.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie