TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kefah Allush sprak de afgelopen week met diverse bekende Nederlanders over de verbinding met de grond waarop ze wonen. Voor deze laatste aflevering van Mijn Vlakke Land is hij in Noord-Brabant, waar hij Lenny Kuhr ontmoet.
De singer-songwriter én winnares van het Songfestival werd geboren in Eindhoven en woont tegenwoordig in Nuenen. Met Allush praat ze over de natuur in haar provincie, die haar rust, ruimte en inspiratie biedt. Kuhr vertelt dat ze dankzij de natuur zelfs haar identiteit terugvond.
Speciaal voor deze gelegenheid brengt ze een ode aan De Malpie, een natuurgebied bij Valkenswaard. Allush gaat ook langs bij Mignon, zij bouwde eigenhandig een vleermuizengrot in haar tuin. En samen met gids Peter dwaalt hij door de Drunense Duinen.
Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?
08:04De TV van gisteren: dochter Miljoenenjacht-thuiswinnaar krijgt er flink van langs
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, The Bourne Legacy
23:50Op deze datum start Het Sinterklaasjournaal in 2026