TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kefah Allush sprak de afgelopen week met diverse bekende Nederlanders over de verbinding met de grond waarop ze wonen. Voor deze laatste aflevering van Mijn Vlakke Land is hij in Noord-Brabant, waar hij Lenny Kuhr ontmoet.
De singer-songwriter én winnares van het Songfestival werd geboren in Eindhoven en woont tegenwoordig in Nuenen. Met Allush praat ze over de natuur in haar provincie, die haar rust, ruimte en inspiratie biedt. Kuhr vertelt dat ze dankzij de natuur zelfs haar identiteit terugvond.
Speciaal voor deze gelegenheid brengt ze een ode aan De Malpie, een natuurgebied bij Valkenswaard. Allush gaat ook langs bij Mignon, zij bouwde eigenhandig een vleermuizengrot in haar tuin. En samen met gids Peter dwaalt hij door de Drunense Duinen.
Partnerbijdrage
De Hygiënepolitie: 'Meer muizen dan mensen in bioscopen en kadavers van spinnen'
10:17Een Schat aan Shaffy: met deze artiesten duikt Chris Zegers in het werk van Ramses
10:00Klaas Dijkhoff vertelt waarom hij Klaas aan het Front wilde maken
10:00Floortje Dessing blij met terugkeer Floortje naar het Einde van de Wereld: 'Dat ik dit weer kan, is onbeschrijfelijk'
09:52Opvallend: WNL Op Zondag-gast Mandy gaat flink over de tong