TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kefah Allush sprak de afgelopen week met diverse bekende Nederlanders over de verbinding met de grond waarop ze wonen. Voor deze laatste aflevering van Mijn Vlakke Land is hij in Noord-Brabant, waar hij Lenny Kuhr ontmoet.
De singer-songwriter én winnares van het Songfestival werd geboren in Eindhoven en woont tegenwoordig in Nuenen. Met Allush praat ze over de natuur in haar provincie, die haar rust, ruimte en inspiratie biedt. Kuhr vertelt dat ze dankzij de natuur zelfs haar identiteit terugvond.
Speciaal voor deze gelegenheid brengt ze een ode aan De Malpie, een natuurgebied bij Valkenswaard. Allush gaat ook langs bij Mignon, zij bouwde eigenhandig een vleermuizengrot in haar tuin. En samen met gids Peter dwaalt hij door de Drunense Duinen.
Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
