TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Vlaamse regisseur Nathalie Basteyns heeft een grote wens: ze wil weer kunnen lopen. Maar daarvoor is een wonder nodig, want Basteyns heeft MS en zit in een rolstoel. In het laatste deel van het drieluik Mirakel n°71 arriveert ze met haar goede vriendin en fotograaf Lieve, en verpleger Gustave in de Franse bedevaartsplaats Lourdes waar al zeventig genezingen als wonder zijn erkend.
“Zo veel rolstoelen heb ik nog nooit in mijn leven gezien”, zegt Basteyns als ze de bedevaartsplaats binnen rijden. “Ik ben hier geen uitzondering, terwijl ik dat anders wel altijd ben.” Net als alle andere pelgrims, die vanuit de hele wereld komen, bezoekt ze de grot van Maria, brandt ze een kaars en drinkt ze heilig water. En dat wonder, dat moet er hoe dan ook komen.
Video: Greetje Hakvoort en vriend Bert blikken terug op breuk in Urk!
14:04Kastelen, kippen en geheimen: Jelies & Gnodde zijn terug: 'Als de camera uitgaat of aanstaat dat verschil zien ze niet'
13:37Dit programma vervangt Winter Vol Liefde op RTL4
11:02De Bondgenoten-Erik open over gevoelens voor Fatima (video)
10:27Wendy van Dijk over terugkeer So You Think You Can Dance: 'Mijn mond valt zo vaak open'