TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vaste waarde bij Omroep MAX is het jaarlijkse Missie MAX, opgezet om uitgezonden militairen en politiepersoneel rond de feestdagen een hart onder de riem te steken. Sinds 2008 reist Jan Slagter voor dit hartverwarmende programma de wereld over om boodschappen van het thuisfront af te leveren.
Doorgaans is er een groot evenement verbonden aan het programma, maar zo’n grootschalige samenkomst is nu voor het tweede jaar op rij niet mogelijk. Dat weerhoudt Slagter er niet van om samen met generaal Onno Eichelsheim, Commandant der strijdkrachten, een bezoek te brengen aan Nederlandse militairen die op missie zijn in Litouwen.
Verder is er aandacht voor het werk van de luchtmacht in Mali en een terugblik op de Afghanistanmissie, die het afgelopen jaar stopte.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers