TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bangladesh heeft door de klimaatverandering een waterprobleem. Dat rukt op vanuit drie richtingen. Rivieren moeten steeds grotere hoeveelheden smeltwater uit de Himalaya afvoeren en treden buiten hun oevers. De moessonregens worden steeds intenser en onvoorspelbaarder. En dan stijgt de zeespiegel ook nog eens.
Tom Middendorp bezoekt voor de slotaflevering van zijn documentaireserie Missie Middendorp het Zuid-Aziatische land en ziet de gevolgen. Het stijgende zeewater zorgt er bijvoorbeeld voor dat de akkers in de kustgebieden verzilten.
Landbouw wordt hierdoor steeds lastiger. De Bengalen moeten zich aanpassen en gaan bijvoorbeeld garnalen kweken. Ook verdwijnen hele eilanden door overstromingen, met als gevolg dat de inwoners moeten verhuizen.
De slotaflevering van Missie Middendorp is op maandag 2 december 2024 om 22:30 uur te zien op NPO 2.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is