TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vrolijke Mitchel Viljeer, teamleider inzameling uit Mitchel aan de Maas, is een echte positiviteitsgoeroe. De altijd opgewekte Rotterdammer vindt zijn baan zo leuk dat hij zelfs komt werken als dat niet hoeft, zoals op afgelopen 1 april.
In talkshow Op1 vertelde hij dat hij nog geen dienst had, maar toch alvast naar het werk ging. Er was die dag namelijk sneeuw aangekondigd en hij wilde maar wat graag bij het sneeuwschuiven zijn. "Ik baalde dat ik geen piketdienst had. Daarom heb ik stiekem de wekker anderhalf uur eerder gezet.”
Waarom hij zo graag wilde werken? "Ik wil de sfeer proeven, lekker de vlokken op de schuivert." En dus sloot hij zich in alle vroegte en vol enthousiasme aan bij zijn collega's die al begonnen waren met de weg sneeuwvrij maken.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'