TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Echte fans van Wie Is de Mol? blijven na de uitzending van vanavond nog even hangen op NPO 1. Aansluitend ondervragen Marlijn Weerdenburg en Splinter Chabot drie oud-deelnemers over wat zij voor verdachte zaken hebben gezien. Wat waren duidelijke mollenstreken?
Marlijn Weerdenburg is, net als Chabot, oud-deelnemer. In 2015 verloor ze nipt van Rik van de Westelaken, ze hadden allebei Margriet van der Linden in het vizier als Mol. Toen er in 2020 een seizoen kwam met kandidaten die een tweede kans verdienden, was de presentatrice beledigd dat ze niet gevraagd werd, vertelde ze aan Nu.nl.
Ook omdat haar goede vriend Van de Westelaken het presenteerde. “Gelukkig bleek even daarna dat ik MolTalk ging presenteren en was het een geluk bij een ongeluk.”
MolTalk is iedere zaterdag rond 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken
11:33Video: Twee oud-redacteuren vertellen heftige verhalen over De Wereld Draait Door