TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Echte fans van Wie Is de Mol? blijven na de uitzending van vanavond nog even hangen op NPO 1. Aansluitend ondervragen Marlijn Weerdenburg en Splinter Chabot drie oud-deelnemers over wat zij voor verdachte zaken hebben gezien. Wat waren duidelijke mollenstreken?
Marlijn Weerdenburg is, net als Chabot, oud-deelnemer. In 2015 verloor ze nipt van Rik van de Westelaken, ze hadden allebei Margriet van der Linden in het vizier als Mol. Toen er in 2020 een seizoen kwam met kandidaten die een tweede kans verdienden, was de presentatrice beledigd dat ze niet gevraagd werd, vertelde ze aan Nu.nl.
Ook omdat haar goede vriend Van de Westelaken het presenteerde. “Gelukkig bleek even daarna dat ik MolTalk ging presenteren en was het een geluk bij een ongeluk.”
MolTalk is iedere zaterdag rond 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Slecht nieuws stapelt zich op voor Alex uit Over Mijn Lijk
10:02VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes