TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Echte fans van Wie Is de Mol? blijven na de uitzending van vanavond nog even hangen op NPO 1. Aansluitend ondervragen Marlijn Weerdenburg en Splinter Chabot drie oud-deelnemers over wat zij voor verdachte zaken hebben gezien. Wat waren duidelijke mollenstreken?
Marlijn Weerdenburg is, net als Chabot, oud-deelnemer. In 2015 verloor ze nipt van Rik van de Westelaken, ze hadden allebei Margriet van der Linden in het vizier als Mol. Toen er in 2020 een seizoen kwam met kandidaten die een tweede kans verdienden, was de presentatrice beledigd dat ze niet gevraagd werd, vertelde ze aan Nu.nl.
Ook omdat haar goede vriend Van de Westelaken het presenteerde. “Gelukkig bleek even daarna dat ik MolTalk ging presenteren en was het een geluk bij een ongeluk.”
MolTalk is iedere zaterdag rond 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien
09:31Beste Zangers krijgt in ieder geval nog drie seizoenen
09:15De TV van gisteren: 1,3 miljoen kijkers zwaaien de Olympische Winterspelen 2026 uit met de sluitingsceremonie