TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Echte fans van Wie Is de Mol? blijven na de uitzending van vanavond nog even hangen op NPO 1. Aansluitend ondervragen Marlijn Weerdenburg en Splinter Chabot drie oud-deelnemers over wat zij voor verdachte zaken hebben gezien. Wat waren duidelijke mollenstreken?
Marlijn Weerdenburg is, net als Chabot, oud-deelnemer. In 2015 verloor ze nipt van Rik van de Westelaken, ze hadden allebei Margriet van der Linden in het vizier als Mol. Toen er in 2020 een seizoen kwam met kandidaten die een tweede kans verdienden, was de presentatrice beledigd dat ze niet gevraagd werd, vertelde ze aan Nu.nl.
Ook omdat haar goede vriend Van de Westelaken het presenteerde. “Gelukkig bleek even daarna dat ik MolTalk ging presenteren en was het een geluk bij een ongeluk.”
MolTalk is iedere zaterdag rond 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!