TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Marlijn Weerdenburg en Splinter Chabot doen in MolTalk weer voor- en nabeschouwingen op Wie Is de Mol?, en dat doen ze al vier weken niet alleen.
Sinds dit seizoen vat Thomas van Luyn de afleveringen vanuit Tanzania muzikaal en humoristisch samen. Het liedje is een welkome toevoeging aan de vernieuwde opzet van MolTalk, al is deze muzikale opfrisser niet helemaal een nieuw idee.
Het napraatprogramma van De Mol in België sluit al jaren af met een liedje van twee populaire youtubers uit Vlaanderen. Net als Thomas blikken zij in sneltreinvaart en met veel humor terug op de voorgaande aflevering.
In tegenstelling tot de cabaretier zijn zij nooit kandidaat geweest. Vier jaar geleden ging Thomas in Albanië op zoek naar de Mol. Hij viel vlak voor de finale af.
MolTalk is iedere zaterdag om 19:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland
14:15Rechtszaak van Yvonne Coldeweijer tegen Talpa gaat om 'gestopte vergoeding'
14:03Actrice Ortál Vriend weemoedig over laatste opnames Flikken Rotterdam
13:30Merel Westrik geeft uniek afscheidscadeau bij laatste ochtendshow