TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Al twee documentaires maakte regisseur Anne Christine Girardot over de monniken van Schiermonnikoog.
De eerste die Anne Christine Girardot maakte was in 2015, gevolgd door deel twee in 2017. In de films verlaten abt Alberic en broeders Jelke, Paulus en Vincentius hun grote klooster in Diepeveen. Op Schiermonnikoog hopen ze te bouwen aan een nieuwe toekomst. Dat blijkt moeilijk. Niet alleen melden zich nog geen goede kandidaten, ook een nieuw klooster laat zich niet makkelijk vinden. Toch houden ze vertrouwen.
In deze derde film is er dan toch een nieuwkomer: de 33-jarige Daniël uit Mexico. Volgens Girardot is hij ’een enorm innemend persoon’. ”Je gaat gewoon van hem houden.” Na enkele persoonlijke gesprekken voegt Daniël zich bij de monniken. Maar het duurt niet lang voor hij een bekentenis doet.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
De TV van gisteren: kijkers zien emotionele halve finale Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, The masked singer, Bohemian Rhapsody
06:00Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv