TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In december was Moordfeest eenmalig op tv. Daarin waren zeven BN'ers te gast op een trouwerij en een van hen (Victoria Koblenko) werd daar vermoord. Aan de overgebleven zes de taak om erachter te komen wie de dader was. Dit konden ze doen door de locatie af te speuren die bezaaid was met hints. Uiteindelijk bleek Henny Huisman de moordenaar.
Lees ook: Speel en raad mee met Moordfeest en 30 Seconds op SBS6
Deze special smaakte duidelijk naar meer, want vandaag start een seizoen met zes afleveringen. Het concept blijft hetzelfde, alleen is er nu elke week een andere locatie en zijn er elke keer zeven nieuwe BN'ers.
Uiteraard is ook de moordenaar steeds iemand anders. Wat wel elke week hetzelfde is: de gastheer. Net als in december verwelkomt Hans Kesting de deelnemers op locatie en bespreekt hij met hun het onderzoek.
Moordfeest zie je vanaf zaterdag 17 augustus wekelijks om 20:00 uur op SBS6.
Geen tweede seizoen voor realityserie Gordon
12:33Hoe laat treedt Claude op tijdens de finale van het Eurovisie Songfestival 2025?
11:18Dit programma vervangt Boer Zoekt Vrouw op de zondagavond van NPO1
10:48Perla uit De Bondgenoten speelt open kaart: 'Ik zou Desmond wel doen'
10:38Zo kijk je de Eurovisie Songfestival-finale met commentaar van Gordon en Andy van der Meijde