TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een kinderboerderij is niets vergeleken met wat mr. Visser aantreft in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. Ton en Hanneke houden in Anna Paulowna ruim 130 dieren in hun tuin. Ze worden heel vrolijk van hun beestenboel, in tegenstelling tot buurman Jur. De dieren veroorzaken volgens hem veel stank- en geluidsoverlast, en dat is niet niet prettig voor zijn B&B-gasten. Maar Jur is lang niet zo onschuldig als hij lijkt, beweren zijn buren.
Ten eerste zou hij ongevraagd hun terrein opkomen, en alsof dat nog niet erg genoeg is, heeft hij hen een keer met een kettingzaag bedreigd. Hanneke is doodsbang dat hij haar dieren iets zal aandoen. Visser snelt op het geschil af. Is Jur echt zo gevaarlijk? Of moeten zijn buren afscheid nemen van hun beestenboel?
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint