TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zijn 'koppie' is nog goed, zei mr. Frank Visser afgelopen najaar, dus waarom zou hij niet minstens nog een jaar burenruzies sussen? Binnenkort doorkruist de 74-jarige rechter heel Nederland voor een nieuw seizoen van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. Viktor Brand gaat uiteraard met hem mee.
Die laatste heeft er nog een uitdaging bij. Vanwege de NPO-bezuinigingen kon mr. Reid niet langer bij MAX blijven, waarna Talpa hem binnenhaalde.
Mr. Frank Visser vindt het oprecht leuk om hem erbij te hebben, vertelt Brand in de Coen en Sander Show. Hij heeft de presentator zelfs aangespoord om De Rijdende Rechter te presenteren. Toen Brand hoorde dat de programma's niet tegelijkertijd te zien zijn, ging hij overstag.
Mr. Frank Visser Doet Uitspraak is vanaf 1 april 2026 weer iedere woensdag om 20:30 uur te zien op SBS 6.
De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3
12:55Kefah Allush ontvangt Carrie ten Napel en Simon Keizer in nieuw seizoen De Kist