TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het culturele seizoen is in volle gang. Toch grijpt AVROTROS even terug op de Musical Awards Kick-off, die eind augustus op tv was.
In deze show presenteren de grootste musicals van nu zich met mooie optredens. Net als voorgaande edities is Frits Sissing het gezicht van de avond, samen met Marlijn Weerdenburg. Zij tovert nog een verrassing uit haar hoge hoed: ze opent de show al dansend en zingend.
Grote indruk maakt de volledige cast van 40-45, de Musical. Met het lied Het Verzet zet ze de toon voor de voorstelling. Vaste gast Simone Kleinsma doet een nummer uit De Hospita, Huub Stapel brengt een monoloog uit Het Geluk van Limburg en de Engelse acteur Bradley Jaden is overgevlogen voor een aangrijpende solo uit Les Misérables.
Musical Awards Kick-off is op vrijdag 8 november 2024 om 21:25 uur te zien op NPO 1 (HH).
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers