TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De bekendste muziektent van Nederland strijkt neer in Zeewolde en Goes. Gastheer Jan Smit presenteert de opening van het Muziekfeest op het Plein 2024. Nederlandstalige artiesten als Marco Schuitmaker, André Hazes, Frans Duijts, Donnie en Wolter Kroes staan hem bij om de avond te vullen met de grootste hits van de afgelopen jaren. Ook de winnaar van de ‘Strijd om het Muziekfeest’ mag zijn of haar liedje uitvoeren.
Het is voor het eerst dat het muziekspektakel de jongste provincie van Nederland aandoet: “In Flevoland zijn we nog nooit geweest. Bovendien staan we voor het eerst met de tent op het water, wat een mooi plaatje gaat opleveren. We kijken er naar uit om met de mensen van Zeewolde er één groot feest van te maken,” aldus een woordvoerder van AVROTROS.
Muziekfeest op het Plein is op vrijdag 28 juni om 20:33 uur te zien op NPO 1.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
