TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Honderden mensen die kaarten hadden gekocht voor Muziekfeest van het Jaar wilden op het laatste moment van hun kaartje af. En nee, niet omdat de muziek van Mart Hoogkamer of Lee Towers hen niet kon bekoren.
Muziekfeest van het Jaar viel samen met de kwartfinale van het Nederlands elftal tegen Argentinië op het WK voetbal. En omdat het plaatsen van schermen voor de organisatie geen optie was probeerden veel mensen hun tickets te verkopen. Voor hen is het dus goed nieuws dat dit concert op tv te zien is.
Artiesten als Tino Martin, Paul de Leeuw, Jan Smit en Emma Heesters treden op en doen dat onder begeleiding van een groot symfonisch orkest. Alle soorten muziek van eigen bodem komen voorbij, van het levenslied tot Nederpop en van kroeghits tot ballads. (HH)
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk