TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Honderden mensen die kaarten hadden gekocht voor Muziekfeest van het Jaar wilden op het laatste moment van hun kaartje af. En nee, niet omdat de muziek van Mart Hoogkamer of Lee Towers hen niet kon bekoren.
Muziekfeest van het Jaar viel samen met de kwartfinale van het Nederlands elftal tegen Argentinië op het WK voetbal. En omdat het plaatsen van schermen voor de organisatie geen optie was probeerden veel mensen hun tickets te verkopen. Voor hen is het dus goed nieuws dat dit concert op tv te zien is.
Artiesten als Tino Martin, Paul de Leeuw, Jan Smit en Emma Heesters treden op en doen dat onder begeleiding van een groot symfonisch orkest. Alle soorten muziek van eigen bodem komen voorbij, van het levenslied tot Nederpop en van kroeghits tot ballads. (HH)
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg