TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Honderden mensen die kaarten hadden gekocht voor Muziekfeest van het Jaar wilden op het laatste moment van hun kaartje af. En nee, niet omdat de muziek van Mart Hoogkamer of Lee Towers hen niet kon bekoren.
Muziekfeest van het Jaar viel samen met de kwartfinale van het Nederlands elftal tegen Argentinië op het WK voetbal. En omdat het plaatsen van schermen voor de organisatie geen optie was probeerden veel mensen hun tickets te verkopen. Voor hen is het dus goed nieuws dat dit concert op tv te zien is.
Artiesten als Tino Martin, Paul de Leeuw, Jan Smit en Emma Heesters treden op en doen dat onder begeleiding van een groot symfonisch orkest. Alle soorten muziek van eigen bodem komen voorbij, van het levenslied tot Nederpop en van kroeghits tot ballads. (HH)
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder