TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Honderden mensen die kaarten hadden gekocht voor Muziekfeest van het Jaar wilden op het laatste moment van hun kaartje af. En nee, niet omdat de muziek van Mart Hoogkamer of Lee Towers hen niet kon bekoren.
Muziekfeest van het Jaar viel samen met de kwartfinale van het Nederlands elftal tegen Argentinië op het WK voetbal. En omdat het plaatsen van schermen voor de organisatie geen optie was probeerden veel mensen hun tickets te verkopen. Voor hen is het dus goed nieuws dat dit concert op tv te zien is.
Artiesten als Tino Martin, Paul de Leeuw, Jan Smit en Emma Heesters treden op en doen dat onder begeleiding van een groot symfonisch orkest. Alle soorten muziek van eigen bodem komen voorbij, van het levenslied tot Nederpop en van kroeghits tot ballads. (HH)
Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface