TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het leven kan snel en ingrijpend veranderen. Olga uit Kramatorsk kan daarover meepraten. Vóór februari 2022 werkte ze als advocaat. Tegenwoordig is ze eerste luitenant van een mortierbataljon van het Oekraïense leger. In oktober was ze betrokken bij de drie dagen durende strijd om de cementfabriek van Bachmoet.
Olga is een van de jonge Oekraïners die EenVandaag-verslaggeefster Simone Timmer en cameraman Roel van Hees spreken voor de nieuwe serie My Generation @ War. Hierin vertellen zij welke impact de oorlog op hun leven heeft.
Naast Olga is in deze eerste aflevering ook Taisiia te zien. Ze studeert momenteel in Tilburg, nadat ze via haar universiteit naar Nederland kon vluchten. Ze is veilig, maar heeft het moeilijk met de keuze die ze heeft gemaakt.
Jasmine Sendar keert terug in Goede Tijden, Slechte Tijden: 'I'm back'
09:30Wanneer is de finale van The Voice of Holland te zien?
09:10Raven van Dorst keert op deze datum terug met Nachtdieren USA
09:05Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
08:50De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers zijn niet te spreken over aanpak Alberto Stegeman