TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het leven kan snel en ingrijpend veranderen. Olga uit Kramatorsk kan daarover meepraten. Vóór februari 2022 werkte ze als advocaat. Tegenwoordig is ze eerste luitenant van een mortierbataljon van het Oekraïense leger. In oktober was ze betrokken bij de drie dagen durende strijd om de cementfabriek van Bachmoet.
Olga is een van de jonge Oekraïners die EenVandaag-verslaggeefster Simone Timmer en cameraman Roel van Hees spreken voor de nieuwe serie My Generation @ War. Hierin vertellen zij welke impact de oorlog op hun leven heeft.
Naast Olga is in deze eerste aflevering ook Taisiia te zien. Ze studeert momenteel in Tilburg, nadat ze via haar universiteit naar Nederland kon vluchten. Ze is veilig, maar heeft het moeilijk met de keuze die ze heeft gemaakt.
Dit fragment van De Bondgenoten houdt nu al de gemoederen bezig
13:42De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'