TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de tweede aflevering van dit nieuwe Nachtdieren-seizoen is Raven van Dorst in Eindhoven. Volgens Guus Meeuwis brandt daar altijd nog licht, en daar komt Raven achter. Er zijn nogal wat mensen op de been in de nachtelijke uurtjes.
Zo is daar Ester, die net haar hondje aan het uitlaten is. Ze heeft een nogal ontregeld ritme en kan vaak moeilijk slapen. Dit is het gevolg van een jarenlange verslaving aan de drug GHB.
Ook Martijn is nog wakker. Hij heeft een uitgestelde slaapstoornis, waardoor hij 's nachts heel actief wordt. Dat was in het verleden een probleem, hij kon er zelfs zijn school niet door afmaken, maar hij heeft het om weten te zetten in iets positiefs. Hij begon een nachtelijk bedrijf en met twaalf mensen die fulltime in dienst zijn loopt dat behoorlijk goed.
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'