TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik viel nog liever dood neer dan dat iemand aan me zou merken dat ik weer cocaïne gebruikte”, vertelde Najib Amhali in 2019 aan de Volkskrant. Zo’n twee weken na publicatie van het interview stond de cabaretier in Carré met zijn theatershow Najib Amhali - Waar Was Ik, waarvan vanavond een registratie is te zien.
Van die angst dat iemand zijn cokeverslaving - gecombineerd met drank en gokken - zou ontdekken, is niets te merken. In de show vertelt hij over zijn verslavingen en wat dit voor zijn gezin betekende. Ook komen er oude bekenden voorbij. Natuurlijk doet de cabaretier zijn relaas op zijn eigen manier. Of, zoals Theaterkrant schreef: 'Maar het verhaal wordt door Amhali wel opgediend met een fantastische humorlaag en met veel zelfspot en zijpaadjes.'
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’