TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De ouders van Natasja Gibbs komen van Curaçao. De presentatrice werkte er zelf als correspondent voor de Wereldomroep en schreef voor het Antilliaans Dagblad. Geen wonder dat ze de lokale lekkernij kent: broodje conch. Dat is de plaatselijke benaming voor broodje kroonslak. De populariteit zorgde er mede voor dat de aantallen van dit weekdier snel afnamen.
Gibbs bezoekt een aquarium waar zeeslakken gekweekt en vervolgens uitgezet worden. 'Die kroonslakken zijn heel belangrijk voor koraal en de zee. Ze zorgen voor filtering van water en houden het ecosysteem in stand.' Gibbs bezoekt ook het Christoffelpark in het noordwesten van het eiland. Het is een nationaal park rondom de Sint-Christoffelberg. Met 372 meter is dat het hoogste punt van het eiland.
Natuur in de Cariben is op dinsdag 21 juli 2026 om 21:20 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days