TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Betoverend, sensationeel: superlatieven schieten vaak tekort om de natuurdocumentaires van Sir David Attenborough te duiden. Zijn serie A Perfect Planet stelt allerminst teleur.
In vijf delen ontvouwt de Brit het unieke karakter van de aarde, waarop zo veel verschillende wezens leven. De planeet heeft de juiste afmetingen, staat net ver genoeg van de zon en heeft vulkanen die zorgen voor vruchtbare grond.
Over dat laatste gaat de openingsaflevering, met verder onder andere het rode Natronmeer in Tanzania. Het is de broedplaats van miljoenen flamingo’s die werden gefilmd vanaf een hovercraft die daarvoor speciaal was meegenomen uit Engeland. “Het leverde een van de allermooiste fragmenten op die je ooit op televisie zag”, aldus Attenborough.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Karsu Dönmez is groot fan van dít tv-programma: 'Dat doet hij zo leuk'
09:45Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie
09:09Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Zussen
07:53De TV van gisteren: WK-kraker tussen Frankrijk en Spanje massaal bekeken
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen