TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Betoverend, sensationeel: superlatieven schieten vaak tekort om de natuurdocumentaires van Sir David Attenborough te duiden. Zijn serie A Perfect Planet stelt allerminst teleur.
In vijf delen ontvouwt de Brit het unieke karakter van de aarde, waarop zo veel verschillende wezens leven. De planeet heeft de juiste afmetingen, staat net ver genoeg van de zon en heeft vulkanen die zorgen voor vruchtbare grond.
Over dat laatste gaat de openingsaflevering, met verder onder andere het rode Natronmeer in Tanzania. Het is de broedplaats van miljoenen flamingo’s die werden gefilmd vanaf een hovercraft die daarvoor speciaal was meegenomen uit Engeland. “Het leverde een van de allermooiste fragmenten op die je ooit op televisie zag”, aldus Attenborough.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight