TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Betoverend, sensationeel: superlatieven schieten vaak tekort om de natuurdocumentaires van Sir David Attenborough te duiden. Zijn serie A Perfect Planet stelt allerminst teleur.
In vijf delen ontvouwt de Brit het unieke karakter van de aarde, waarop zo veel verschillende wezens leven. De planeet heeft de juiste afmetingen, staat net ver genoeg van de zon en heeft vulkanen die zorgen voor vruchtbare grond.
Over dat laatste gaat de openingsaflevering, met verder onder andere het rode Natronmeer in Tanzania. Het is de broedplaats van miljoenen flamingo’s die werden gefilmd vanaf een hovercraft die daarvoor speciaal was meegenomen uit Engeland. “Het leverde een van de allermooiste fragmenten op die je ooit op televisie zag”, aldus Attenborough.
NTR heeft bevestigd: Stefan de Walle stopt na vijftien jaar als 'adviseur' van de Sint
16:11Zo kijk je live naar kartrace Max Verstappen op Silverstone: Max vs 100
14:57B&B Vol Liefde-Arie: 'Of ik nu bij Caroline op de slaapkamer mag?'
14:04Dit programma vervangt Triviant op NPO1
13:33Rumoer rond Sinterklaasjournaal: 'Stefan de Walle vertrekt als assistent van goedheiligman'