TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Betoverend, sensationeel: superlatieven schieten vaak tekort om de natuurdocumentaires van Sir David Attenborough te duiden. Zijn serie A Perfect Planet stelt allerminst teleur.
In vijf delen ontvouwt de Brit het unieke karakter van de aarde, waarop zo veel verschillende wezens leven. De planeet heeft de juiste afmetingen, staat net ver genoeg van de zon en heeft vulkanen die zorgen voor vruchtbare grond.
Over dat laatste gaat de openingsaflevering, met verder onder andere het rode Natronmeer in Tanzania. Het is de broedplaats van miljoenen flamingo’s die werden gefilmd vanaf een hovercraft die daarvoor speciaal was meegenomen uit Engeland. “Het leverde een van de allermooiste fragmenten op die je ooit op televisie zag”, aldus Attenborough.
Zaterdag nog veel meer kerstreclames op tv
11:56Henno en zijn harem uit Onderweg Naar Liefde maken de tongen los
11:54Dit kun je verwachten van de komende editie van Sint & De Leeuw
11:11KRO-NCRV komt met nieuw live-evenement: De kerststal van Nederland
09:38Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek