TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2006 bivakkeerden de makers van Planet Earth maandenlang in Pakistan voor de aflevering over bergdieren. Een enorme oefening in geduld, met maar één doel: beelden maken van de sneeuwpanter, het hoogst levende roofdier op aarde.
Deze katachtige was toen nog nooit in het wild vastgelegd. Het doorzettingsvermogen werd beloond met het gouden shot: de sneeuwpanter die door de bergen snelt in jacht op zijn prooi.
Het is trouwens niet het enige dier dat aan bod komt in deze berg-aflevering van de natuurdocumentairereeks. De makers gaan ook naar het Andesgebergte om daar een familie van vijf poema's te filmen. Ook leggen ze in de Rocky Mountains een groep grizzlyberen vast die een opmerkelijk dieet volgen: in de zomer gaan ze op de bergtoppen op mottenjacht. (HH)
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers