TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2006 bivakkeerden de makers van Planet Earth maandenlang in Pakistan voor de aflevering over bergdieren. Een enorme oefening in geduld, met maar één doel: beelden maken van de sneeuwpanter, het hoogst levende roofdier op aarde.
Deze katachtige was toen nog nooit in het wild vastgelegd. Het doorzettingsvermogen werd beloond met het gouden shot: de sneeuwpanter die door de bergen snelt in jacht op zijn prooi.
Het is trouwens niet het enige dier dat aan bod komt in deze berg-aflevering van de natuurdocumentairereeks. De makers gaan ook naar het Andesgebergte om daar een familie van vijf poema's te filmen. Ook leggen ze in de Rocky Mountains een groep grizzlyberen vast die een opmerkelijk dieet volgen: in de zomer gaan ze op de bergtoppen op mottenjacht. (HH)
Dit programma vervangt The Masked Singer op RTL 4
08:11Dit vinden kijkers van Videoland Original House of Villains
07:51De TV van gisteren: Miljoenenjacht grote winnaar op nieuwjaarsdag
06:47Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside