TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met alle pessimistische nieuwsverhalen over klimaatverandering en grootschalige milieuvervuiling is het belangrijk een tegengeluid te laten horen. De driedelige Britse documentairereeks The Age of Nature laat zien dat er ook heel veel dingen goed gaan met Moeder Natuur.
Het is een optimistische boodschap die regisseur George Woodcock wil uitdragen. In de eerste aflevering laat hij al zien dat flora en fauna tegen een stootje kunnen door kopje onder te gaan rond het voormalige atol Bikini. Tussen 1946 en 1958 gebruikte de VS het eilandje in de Stille Oceaan voor een reeks atoomproeven. Van het atol is weinig meer over en de radioactieve straling is nog altijd dodelijk voor mensen. Maar onder water is het tussen de bonte koraalriffen een drukte van belang. (HH)
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond