TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland lijkt momenteel op allerlei manieren tegen zijn grenzen aan te lopen. De groeiende bevolking heeft behoefte aan meer woonruimte, maar een groot deel van ons landoppervlak wordt in beslag genomen door de intensieve landbouw. De oogst van al die akkers verdwijnt weer voor een aanzienlijk deel in de bekken van de honderd miljoen boerderijdieren in de veeteelt.
In Nederland Is Vol onderzoekt Jeroen Pauw deze week wat de landbouw en vleesindustrie ons aan welvaart opleveren, maar ook welke prijs we daarvoor betalen. Ons kleine land is de op een na grootste landbouwexporteur ter wereld en de grootste vleesexporteur van Europa. Dat brengt geld op, maar drukt ook buitenproportioneel op Nederland met de overlast en milieuschade van de sector.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6