TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schiphol mocht niet uitbreiden en er moest meer geld naar het openbaar vervoer. Anders zouden we de planeet uitputten. Met deze boodschap wonnen de PvdA, D66 en PPR de verkiezingen van 1972, maar sindsdien is er niet veel verbeterd. Wat moeten we doen wil Nederland een bewoonbaar land blijven, vraagt Jeroen Pauw aan zijn gasten in de laatste aflevering van Nederland Is Vol. En begint een betere toekomst bij de burger of de overheid?
De presentator praat erover met onder anderen oud-politicus Klaas Dijkhoff, journalist Jaap Tiebelke en schrijver van het boek Een beter milieu begint niet bij jezelf, en directielid van organisatie Natuur & Milieu Marjolein Demmers. Onvermijdelijke onderwerpen in deze discussie zijn de huidige klimaat- en energiecrisis.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij