TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Grachten, musea, de Wallen, wafelwinkels en souvenirshops; Amsterdam is onverminderd populair bij vakantiegangers en dagjesmensen. Het gaat zelfs zo ver dat er in de hoofdstad geen nieuwe winkels gericht op toeristen mogen openen en dat de gemeenteraad een grens aan het aantal toeristische bezoekers wil stellen om de stad leefbaar te houden.
Dit scenario is herkenbaar voor andere steden, dorpen en regio’s. Zo zijn ook Renesse, Giethoorn - het Venetië van Nederland - en Zuid-Limburg verzekerd van bezoekers. In Nederland Is Vol onderzoekt Jeroen Pauw wat het toerisme in alle opzichten oplevert. Ondernemers spinnen er garen bij, maar tegelijkertijd stijgen de vastgoedprijzen én de overlast. En is het nog wel fijn wonen bij een toeristische trekpleister?
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland