TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Tweede Kamerverkiezingen zijn dit jaar extra spannend: wie wordt de grootste partij en levert de premier? Op de avond voordat Nederland naar de stembus gaat organiseert de NOS traditiegetrouw een laatste debat tussen de lijsttrekkers van de deelnemende partijen.
Om iedereen een plek op het podium te kunnen geven is Nederland Kiest: Het Debat gesplitst in twee uitzendingen. Vóór het Journaal van 8 uur gaan de kleinere partijen met elkaar in discussie onder leiding van Winfried Baijens.
Na het nieuws neemt Rob Trip het over en is het tijd voor de negen partijen die in de laatste Peilingwijzer als grootste uit de bus komen. De redactie van Nederland Kiest bepaalt welke thema's aan bod komen en introduceert deze met een reportage of een inleidend gesprek.
Nederland Kiest: Het Debat is op dinsdag 21 november vanaf 19:00 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag