TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Tweede Kamerverkiezingen zijn dit jaar extra spannend: wie wordt de grootste partij en levert de premier? Op de avond voordat Nederland naar de stembus gaat organiseert de NOS traditiegetrouw een laatste debat tussen de lijsttrekkers van de deelnemende partijen.
Om iedereen een plek op het podium te kunnen geven is Nederland Kiest: Het Debat gesplitst in twee uitzendingen. Vóór het Journaal van 8 uur gaan de kleinere partijen met elkaar in discussie onder leiding van Winfried Baijens.
Na het nieuws neemt Rob Trip het over en is het tijd voor de negen partijen die in de laatste Peilingwijzer als grootste uit de bus komen. De redactie van Nederland Kiest bepaalt welke thema's aan bod komen en introduceert deze met een reportage of een inleidend gesprek.
Nederland Kiest: Het Debat is op dinsdag 21 november vanaf 19:00 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Dit programma vervangt Oogappels op de woensdagavond van NPO 1
10:36Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'
10:31Deze BN’ers komen voorbij in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast
10:20Video: oud Big Brother-winnaar duikt op in De Bondgenoten
10:02Project Rembrandt keert terug op de buis