TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Tweede Kamerverkiezingen zijn dit jaar extra spannend: wie wordt de grootste partij en levert de premier? Op de avond voordat Nederland naar de stembus gaat organiseert de NOS traditiegetrouw een laatste debat tussen de lijsttrekkers van de deelnemende partijen.
Om iedereen een plek op het podium te kunnen geven is Nederland Kiest: Het Debat gesplitst in twee uitzendingen. Vóór het Journaal van 8 uur gaan de kleinere partijen met elkaar in discussie onder leiding van Winfried Baijens.
Na het nieuws neemt Rob Trip het over en is het tijd voor de negen partijen die in de laatste Peilingwijzer als grootste uit de bus komen. De redactie van Nederland Kiest bepaalt welke thema's aan bod komen en introduceert deze met een reportage of een inleidend gesprek.
Nederland Kiest: Het Debat is op dinsdag 21 november vanaf 19:00 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Vanavond op TV: Hila voorbij de taliban, Expeditie Robinson, Fist Fight
23:09De Amerikaanse films van Dick Maas zijn nu te zien bij Videoland
12:40Cheyenne Löhnen hint naar verzwegen redenen voor GTST-exit
11:57Over Mijn Lijk-deelnemer Roy deelt inktzwarte gezondheidsupdate: 'Soms zijn er geen woorden'
11:33Eva Jinek maakt eindejaarsspecial met Robert Dijkgraaf