TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naast het weer en voetbal zijn huizenprijzen altijd een onderwerp van gesprek geweest. In Nederland op Film komt dat huis aan bod. De huizen in de jaren voor de Tweede Wereldoorlog bijvoorbeeld, die vaak nog geen douche hadden en waar de keuken gedeeld werd.
Uiteraard ontbreekt de doorzonwoning niet; een rijtjeshuis dat niet al te groot is, waardoor de zon door de ramen aan de voor- en achterkant kan schijnen. Het leverde zelfs de basis voor een succesvolle strip: De familie Doorzon.
Ook zijn er bijzondere beelden van de totstandkoming van een arbeiderswijk in de jaren 30 in Alkmaar, beelden van Drentse plaggenhutten en een woonwagenkamp in Hilversum, midden in de oorlog. En natuurlijk: het niet te vermijden oranje-bruine interieur van de jaren 70.
Deze aflevering van Nederland op Film zie je op vrijdag 20 juni 2025 om 20:30 uur op NPO 2.
Waarom is De Hanslers nog niet verlengd? Evert Santegoeds heeft zo zijn vermoedens
13:42Welmoed Sijtsma keert terug bij Goedemorgen Nederland
12:14Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom