TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de nieuwe jaarlijkse hitlijst, de Nederlandstalige Top 1000 is Sterren NL Radio op zoek naar de duizend beste Nederlandstalige liedjes die ooit zijn gemaakt. Het is aan het publiek om deze lijst samen te stellen.
Om mensen aan te moedigen te stemmen en om het geheugen op te frissen is er de Stemweek. Jan Paparazzi en Emilie Sleven besteden aandacht aan de grote hits van toen, aan de hand van videoclips en archiefmateriaal. Verschillende BN’ers vertellen waarom dat ene liedje hun favoriete Nederlandstalige hit is en welke herinneringen ze eraan hebben.
Via www.nposterren.nl kan iedereen tot en met 23 september zijn stem uitbrengen. In de week van 3 tot en met 7 oktober zijn de duizend beste Nederlandse hits te beluisteren op NPO Radio 5.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Ewout Genemans loopt mee in Forensisch Psychiatrisch Centrum Mesdag voor nieuw seizoen van reportageserie
09:26Albert en Joyce uit B&B Vol Liefde zijn getrouwd: zo zagen ze eruit (video)
09:20De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale