TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
NPO Sterren NL heeft zich opgeworpen als hoeder van de Nederlandstalige muziek. In dat kader organiseert de zender de Nederlandstalige Top 1000. Die lijst werd afgelopen jaar aangevoerd door André Hazes met ‘Kleine jongen’, gevolgd door Mart Hoogkamer met ‘Ik ga zwemmen’ en Stef Bos met ‘Papa’.
Om de stemweek af te trappen, nemen dj’s Jan Paparazzi en Emilie Sleven in Nederlandstalige Top 1000: Stemweek hits uit het verleden door aan de hand van archiefmateriaal. Verder neemt dj Hans Schiffers zijn favorieten onder de loep en legt neuropsycholoog Erik Scherder uit waarom Nederlandstalige liedjes goed zijn voor het brein. Bij muziek in de taal die je het beste kent, let je - al dan niet bewust - nog beter op de teksten en dat is positief voor de hersenen.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish