TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
NPO Sterren NL heeft zich opgeworpen als hoeder van de Nederlandstalige muziek. In dat kader organiseert de zender de Nederlandstalige Top 1000. Die lijst werd afgelopen jaar aangevoerd door André Hazes met ‘Kleine jongen’, gevolgd door Mart Hoogkamer met ‘Ik ga zwemmen’ en Stef Bos met ‘Papa’.
Om de stemweek af te trappen, nemen dj’s Jan Paparazzi en Emilie Sleven in Nederlandstalige Top 1000: Stemweek hits uit het verleden door aan de hand van archiefmateriaal. Verder neemt dj Hans Schiffers zijn favorieten onder de loep en legt neuropsycholoog Erik Scherder uit waarom Nederlandstalige liedjes goed zijn voor het brein. Bij muziek in de taal die je het beste kent, let je - al dan niet bewust - nog beter op de teksten en dat is positief voor de hersenen.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli