TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
NPO Sterren NL heeft zich opgeworpen als hoeder van de Nederlandstalige muziek. In dat kader organiseert de zender de Nederlandstalige Top 1000. Die lijst werd afgelopen jaar aangevoerd door André Hazes met ‘Kleine jongen’, gevolgd door Mart Hoogkamer met ‘Ik ga zwemmen’ en Stef Bos met ‘Papa’.
Om de stemweek af te trappen, nemen dj’s Jan Paparazzi en Emilie Sleven in Nederlandstalige Top 1000: Stemweek hits uit het verleden door aan de hand van archiefmateriaal. Verder neemt dj Hans Schiffers zijn favorieten onder de loep en legt neuropsycholoog Erik Scherder uit waarom Nederlandstalige liedjes goed zijn voor het brein. Bij muziek in de taal die je het beste kent, let je - al dan niet bewust - nog beter op de teksten en dat is positief voor de hersenen.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026