TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
NPO Sterren NL heeft zich opgeworpen als hoeder van de Nederlandstalige muziek. In dat kader organiseert de zender de Nederlandstalige Top 1000. Die lijst werd afgelopen jaar aangevoerd door André Hazes met ‘Kleine jongen’, gevolgd door Mart Hoogkamer met ‘Ik ga zwemmen’ en Stef Bos met ‘Papa’.
Om de stemweek af te trappen, nemen dj’s Jan Paparazzi en Emilie Sleven in Nederlandstalige Top 1000: Stemweek hits uit het verleden door aan de hand van archiefmateriaal. Verder neemt dj Hans Schiffers zijn favorieten onder de loep en legt neuropsycholoog Erik Scherder uit waarom Nederlandstalige liedjes goed zijn voor het brein. Bij muziek in de taal die je het beste kent, let je - al dan niet bewust - nog beter op de teksten en dat is positief voor de hersenen.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix
09:33Cheyenne Löhnen verrast door GTST-exit: 'Ik had graag langer willen blijven'