TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
NPO Sterren NL heeft zich opgeworpen als hoeder van de Nederlandstalige muziek. In dat kader organiseert de zender de Nederlandstalige Top 1000. Die lijst werd afgelopen jaar aangevoerd door André Hazes met ‘Kleine jongen’, gevolgd door Mart Hoogkamer met ‘Ik ga zwemmen’ en Stef Bos met ‘Papa’.
Om de stemweek af te trappen, nemen dj’s Jan Paparazzi en Emilie Sleven in Nederlandstalige Top 1000: Stemweek hits uit het verleden door aan de hand van archiefmateriaal. Verder neemt dj Hans Schiffers zijn favorieten onder de loep en legt neuropsycholoog Erik Scherder uit waarom Nederlandstalige liedjes goed zijn voor het brein. Bij muziek in de taal die je het beste kent, let je - al dan niet bewust - nog beter op de teksten en dat is positief voor de hersenen.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers