TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zowel kostuumdrama Bridgerton als dievenkroniek Lupin zijn gebaseerd op boeken. Editie NL concludeerde dat de verkoop van deze titels stijgt sinds het debuut van de tv-varianten.
Zo is Bridgerton in boekvorm al sinds 2000 in de handel. Auteur Julia Quinn (een pseudoniem van Julie Pottinger) schreef tot nu toe acht boeken over de beslommeringen van de adelijke Bridgertons. Meesterdief Lupin heeft maar liefst 23 boeken over zijn indrukwekkende rooftochten. Uitgevers zijn blij met het succes: ook in Nederland zijn de vertalingen niet aan te slepen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur