TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ger en Evelyne Timmer zijn in het nieuwe seizoen van We Zijn Er Bijna! het reisleiders-echtpaar. Als vrijwilligers hebben ze al 22 keer een groepsreis begeleid. Dat Evelyne vloeiend Spaans spreekt is heel fijn bij deze tocht door de Spaanse binnenlanden.
24 gepensioneerde echtparen gaan met hun campers en caravans langs dertien campings. In deze eerste aflevering komt de groep aan in San Vicente de la Barquera. De camping ligt vlak aan zee en heeft een fraai uitzicht over de besneeuwde toppen van de bergketen Picos de Europa.
Door een spelletje jeu de boules en uitstapjes naar de steden Valladolid en Salamanca leren de deelnemers elkaar al aardig kennen. Presentatrice Martine van Os, die voor de elfde keer mee gaat, zal daar zeker bij helpen.
De TV van gisteren: kijkers genieten van Theo Maassen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX