TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ger en Evelyne Timmer zijn in het nieuwe seizoen van We Zijn Er Bijna! het reisleiders-echtpaar. Als vrijwilligers hebben ze al 22 keer een groepsreis begeleid. Dat Evelyne vloeiend Spaans spreekt is heel fijn bij deze tocht door de Spaanse binnenlanden.
24 gepensioneerde echtparen gaan met hun campers en caravans langs dertien campings. In deze eerste aflevering komt de groep aan in San Vicente de la Barquera. De camping ligt vlak aan zee en heeft een fraai uitzicht over de besneeuwde toppen van de bergketen Picos de Europa.
Door een spelletje jeu de boules en uitstapjes naar de steden Valladolid en Salamanca leren de deelnemers elkaar al aardig kennen. Presentatrice Martine van Os, die voor de elfde keer mee gaat, zal daar zeker bij helpen.
Partnerbijdrage
Johnny de Mol doet onsmakelijke ontboezeming: 'Dronk ochtendurine van vriendin'
06:47Vanavond op TV: The connection, NCIS, Soul
19:05Carrie op Vrijdag mag toch door
18:15Het MAX Orkest krijgt een tweede seizoen
16:08Deze bekende Nederlander duikt vanavond op in Ik Vertrek