TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ger en Evelyne Timmer zijn in het nieuwe seizoen van We Zijn Er Bijna! het reisleiders-echtpaar. Als vrijwilligers hebben ze al 22 keer een groepsreis begeleid. Dat Evelyne vloeiend Spaans spreekt is heel fijn bij deze tocht door de Spaanse binnenlanden.
24 gepensioneerde echtparen gaan met hun campers en caravans langs dertien campings. In deze eerste aflevering komt de groep aan in San Vicente de la Barquera. De camping ligt vlak aan zee en heeft een fraai uitzicht over de besneeuwde toppen van de bergketen Picos de Europa.
Door een spelletje jeu de boules en uitstapjes naar de steden Valladolid en Salamanca leren de deelnemers elkaar al aardig kennen. Presentatrice Martine van Os, die voor de elfde keer mee gaat, zal daar zeker bij helpen.
Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos