TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het derde seizoen van de sketchserie Nieuw Zeer onderzoekt weer een nieuwe laag van ergernissen binnen de samenleving. In herkenbare sketches leggen acteurs als Elise Schaap, Ilse Warringa, Tina de Bruin en Pierre Bokma realistische situaties onder een humoristisch vergrootglas.
Zo kan een vrouw in een rolstoel niet terecht op een toilet omdat dit met alle goede bedoelingen genderneutraal is gemaakt. Gevolg: ruimte voor mensen met een beperking is er niet meer. Hoe los je dat op zonder ongemak?
Ongemakkelijk is het ook bij een vriendengroep die een vriend wil confronteren met zijn radicale denkwijzen. Hij is ‘niet links genoeg’ om nog mee af te spreken: hij eet niet veganistisch, heeft geen lhbtiqa+-vlag hangen en hij leest de verkeerde krant.
Deze aflevering van Nieuw Zeer is op zondag 15 september 2024 om 21:25 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde-deelnemer Ben overleden
09:47Video: Overleeft iemand het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen niet?
09:37'Beau van Erven Dorens presenteert nieuw programma The Box'
09:05Video: Noa Vahle krijgt Job Knoester stil in De Oranjezomer: ‘Kap met het vergelijken’
08:27De TV van gisteren: Weinig verschil in kijkcijfers voor De Oranjezomer na presentator switch