TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herman van der Zandt is terug met een nieuw seizoen van De Reünie en daar zijn weer de nodige interessante namen voor gestrikt, zoals Angela Groothuizen en Danny de Munk. Lees snel verder.
Het is alweer het tweede seizoen van De Reünie dat Herman van der Zandt presenteert. Na een afwezigheid van jaren blies de KRO-NCRV het programma, groot gemaakt door Rob Kamphues, vorig jaar nieuw leven in.
Wie doen er dit jaar mee? In de eerste aflevering ontmoet Angela Groothuizen oud-collega's en oud-deelnemers van het allereerste seizoen van Wie is de Mol?. Verder gaan we de komende weken terug in de tijd met Danny de Munk, Ellie Lust, Tania Kross en een aantal Olympische schaatshelden.
Dat zijn Hein Vergeer, Jan Ykema, Falko Zandstra, Marianne Timmer, Bart Veldkamp, Renate Groenewold, Jochem Uytdehaage, Barbara de Loor en Erben Wennemars. Zij blikken met elkaar terug op elkaars imposante carrières.
Het nieuwe seizoen van De Reünie is vanaf woensdag 7 januari om 20.30 uur te zien op NPO 1
Rob Goossens en Angela de Jong slachten 'Jammerende influencers' in Dubai
12:37Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'
10:38De winnaars van de 2e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
10:36Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:11De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend