TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Verschillende advocaten, journalisten en podcastmakers pluizen deze dossiers uit tot de laatste pagina. Ook worden er familieleden en andere betrokkenen aan het woord gelaten.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Door interviews, reconstructies en archiefmateriaal wordt er een compleet beeld van de tragedies geschetst die zich op Nederlandse bodem hebben afgespeeld.
De serie bestaat uit tien afleveringen en de eerste aflevering draait om de zaak van Melissa Ulrich.
Op 23 mei 2006 komt de 19-jarige Melissa in een Arnhemse flat op gruwelijke wijze door een brand om het leven. Uit onderzoek blijkt dat deze is aangestoken en een groot politieteam gaat op zoek naar de dader. Wie is in staat om een weerloze vrouw vast te binden en te overgieten met spiritus?
Het Moorddossier is vanaf woensdag 19 oktober wekelijks om 20:30 uur te zien bij Net5 en op KIJK.nl.
De TV van gisteren: spetterende finale The Winner Takes It All scoort
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'