TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als Nigella Lawson met nieuwe recepten komt, weet iedere hobbykok: dat wordt smullen!
In Nigella: At my table zet de charmante tv-kok inderdaad verrukkelijke gerechten op tafel. Simpel maar net even anders dan anders. Zoals het gepocheerde ei in de eerste aflevering. Ze maakt cilbir, een Turks ontbijt waarbij het ei terechtkomt op een bedje van een dikke yoghurt met knoflook en dille.
Lawson maakt ook haar eigen versie van het Britse dessert ‘queen of puddings’. Zij bereidt hem met brioche- in plaats van broodkruimels en een topping van meringue.
Hoewel ze graag bakt, zal de Britse kok zoiets niet snel voor zichzelf klaarmaken. Een echte zoetekauw is ze niet, zei Lawson in 2017 al in het AD. “Een toetje maak ik vooral als vrienden komen eten.”
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap