TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als Nigella Lawson met nieuwe recepten komt, weet iedere hobbykok: dat wordt smullen!
In Nigella: At my table zet de charmante tv-kok inderdaad verrukkelijke gerechten op tafel. Simpel maar net even anders dan anders. Zoals het gepocheerde ei in de eerste aflevering. Ze maakt cilbir, een Turks ontbijt waarbij het ei terechtkomt op een bedje van een dikke yoghurt met knoflook en dille.
Lawson maakt ook haar eigen versie van het Britse dessert ‘queen of puddings’. Zij bereidt hem met brioche- in plaats van broodkruimels en een topping van meringue.
Hoewel ze graag bakt, zal de Britse kok zoiets niet snel voor zichzelf klaarmaken. Een echte zoetekauw is ze niet, zei Lawson in 2017 al in het AD. “Een toetje maak ik vooral als vrienden komen eten.”
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland