TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als Nigella Lawson met nieuwe recepten komt, weet iedere hobbykok: dat wordt smullen!
In Nigella: At my table zet de charmante tv-kok inderdaad verrukkelijke gerechten op tafel. Simpel maar net even anders dan anders. Zoals het gepocheerde ei in de eerste aflevering. Ze maakt cilbir, een Turks ontbijt waarbij het ei terechtkomt op een bedje van een dikke yoghurt met knoflook en dille.
Lawson maakt ook haar eigen versie van het Britse dessert ‘queen of puddings’. Zij bereidt hem met brioche- in plaats van broodkruimels en een topping van meringue.
Hoewel ze graag bakt, zal de Britse kok zoiets niet snel voor zichzelf klaarmaken. Een echte zoetekauw is ze niet, zei Lawson in 2017 al in het AD. “Een toetje maak ik vooral als vrienden komen eten.”
Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'