TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nigella Lawson komt graag in Amsterdam, zeker als het om kerstinkopen gaat. De magie van de stad met de 17e-eeuwse grachten, het 'Venetië van het Noorden', wil ze in deze special delen met haar fans.
Ze bezoekt kerstmarkten, ambachtelijke makers en haar favoriete adresjes waar ze de ingrediënten verzamelt voor de kerstmaaltijd. Natuurlijk kookt ze ook. Eenvoudig, en zeker feestelijk. De gerechten zijn geïnspireerd op de Nederlandse en Indonesische keuken: kip Biryani, een cake zonder bakken met advocaat en gember, speculaas, Nederlandse mosselen en een cocktail.
De kip mag knapperiger en daarom gebruikt Nigella voor het eerst in haar leven een airfryer. "Ik heb altijd de voorkeur gegeven aan een traditionele oven, ik ben een airfryer-maagd", verklapt ze.
Deze herhaling van Nigella's Kerst in Amsterdam is op zaterdag 21 december 2024 om 19:05 uur te zien op NPO 1. (HH)
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij