TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De finish in No Way Back is in zicht!
In deze laatste aflevering vervolgen de overgebleven avonturiers hun loodzware tocht door de Noorse wildernis. Een aantal deelnemers bleef onderweg achter in een van de vier kampen en maakt dus geen kans meer op de jackpot van 50.000, die bij de finish ligt te wachten.
Presentator Jan Versteegh, die onlangs zijn contract bij Talpa verlengde, vertelde eerder dat hij geniet van de ploeterende deelnemers. "Je ziet de kandidaten allemaal een ontwikkeling doormaken en dat is erg mooi om te zien". Ook roemde hij de rol van oud-commando Ray Klaassens, die als begeleider fungeert. "Die weet wanneer je een zetje nodig hebt en ook wanneer je misschien wat strenger toegesproken moet worden", zo oordeelde Versteegh.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
21:29Kijkers opnieuw lovend over Het Verhaal van Nederland – De Tweede Wereldoorlog
15:41Vanaf deze datum is het vijfde seizoen van De Erfgenaam te zien
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
