TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
No Way Back VIPS-gezicht Ray Klaassens weet van aanpakken, is goed voorbereid en komt met sterke inzichten. Dat bewees de oud-commando in het survivalprogramma en tijdens Kamp Van Koningsbrugge al. Des te groter was de verbazing bij kijkers toen Ray enkele weken geleden een rood scherm kreeg in Wie Is de Mol?. Hij wist de Mol, met al zijn harde ervaring met ondervraging en observering bij defensie, niet te ontmaskeren.
Bij No Way Back VIPS zit dat gelukkig anders in elkaar. In het programma geeft Ray al zes afleveringen lang de ondersteuning die de bekende kandidaten nodig hebben tijdens de barre tocht. Die steun komt vooral nu goed van pas. De eindsprint begint deze aflevering op gang te komen, want het duurt nog maar twee weken tot de finale. Slagen rapper JeBroer, Isadee Jansen, Dennis Weening, Tess Milne en Janice Blok erin om de eindstreep te halen? We gaan het zien.
No Way Back VIPS zie je iedere zondag om 20:30 uur op SBS6.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip