TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Patrick Stoof en zijn regisseur Tim van Gils van Omroep Brabant onderzoeken in Noord-Zuid-Oost-West of de mensen in Noord-Brabant echt zo bourgondisch, gastvrij en gul zijn. Ze nemen de proef op de som en bellen bij huizen aan om te vragen of ze welkom zijn voor een kop koffie. Dat leidt tot interessante inzichten en gesprekken.
Chef-kok Soenil Bahadoer kwam als jongen vanuit Suriname in Nuenen wonen. Inmiddels heeft hij een tweesterrenrestaurant in het dorp. Bahadoer vertelt onder meer hoe zijn lunchbox vroeger verschilde van die van zijn Nederlandse klasgenoten. En historicus Patrick Timmermans legt uit wat een Bourgondiër eigenlijk is. Verder in deze Noord-Zuid-Oost-West een uitzending van De Verdwenen Stad over het Amsterdamse Burgerweeshuis in de Kalverstraat.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten