TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie dagen lang staat Ahoy Rotterdam in het teken van jazz, soul, funk, blues, hiphop en r&b. Er zijn 160 optredens, verdeeld over vijftien podia. Winfried Baijens laat de hoogtepunten zien van de eerste dag van North Sea Jazz, met hopelijk beelden van souldiva Diana Ross.
Ross was vorige maand nog een van de sterren tijdens het jubileumconcert ter ere van koningin Elizabeth, en is nu zelf de koningin van Ahoy. Ze had in 1980 haar eerste grote solohit in Nederland met Upside Down en nog altijd kan ze een zaal op z'n kop zetten.
De komende dagen zijn onder anderen Alicia Keys, Gregory Porter, Melody Gardot en H.E.R. te zien. Baijens praat in de studio met artiesten over hun festivalervaring, bezoekers vertellen in de gangen van Ahoy over hun favorieten.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint