TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Drie dagen lang staat Ahoy Rotterdam in het teken van jazz, soul, funk, blues, hiphop en r&b. Er zijn 160 optredens, verdeeld over vijftien podia. Winfried Baijens laat de hoogtepunten zien van de eerste dag van North Sea Jazz, met hopelijk beelden van souldiva Diana Ross.
Ross was vorige maand nog een van de sterren tijdens het jubileumconcert ter ere van koningin Elizabeth, en is nu zelf de koningin van Ahoy. Ze had in 1980 haar eerste grote solohit in Nederland met Upside Down en nog altijd kan ze een zaal op z'n kop zetten.
De komende dagen zijn onder anderen Alicia Keys, Gregory Porter, Melody Gardot en H.E.R. te zien. Baijens praat in de studio met artiesten over hun festivalervaring, bezoekers vertellen in de gangen van Ahoy over hun favorieten.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie
16:39Nieuw seizoen Flikken Maastricht gaat op deze datum van start