TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie dagen lang staat Ahoy Rotterdam in het teken van jazz, soul, funk, blues, hiphop en r&b. Er zijn 160 optredens, verdeeld over vijftien podia. Winfried Baijens laat de hoogtepunten zien van de eerste dag van North Sea Jazz, met hopelijk beelden van souldiva Diana Ross.
Ross was vorige maand nog een van de sterren tijdens het jubileumconcert ter ere van koningin Elizabeth, en is nu zelf de koningin van Ahoy. Ze had in 1980 haar eerste grote solohit in Nederland met Upside Down en nog altijd kan ze een zaal op z'n kop zetten.
De komende dagen zijn onder anderen Alicia Keys, Gregory Porter, Melody Gardot en H.E.R. te zien. Baijens praat in de studio met artiesten over hun festivalervaring, bezoekers vertellen in de gangen van Ahoy over hun favorieten.
Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord