TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie dagen lang staat Ahoy Rotterdam in het teken van jazz, soul, funk, blues, hiphop en r&b. Er zijn 160 optredens, verdeeld over vijftien podia. Winfried Baijens laat de hoogtepunten zien van de eerste dag van North Sea Jazz, met hopelijk beelden van souldiva Diana Ross.
Ross was vorige maand nog een van de sterren tijdens het jubileumconcert ter ere van koningin Elizabeth, en is nu zelf de koningin van Ahoy. Ze had in 1980 haar eerste grote solohit in Nederland met Upside Down en nog altijd kan ze een zaal op z'n kop zetten.
De komende dagen zijn onder anderen Alicia Keys, Gregory Porter, Melody Gardot en H.E.R. te zien. Baijens praat in de studio met artiesten over hun festivalervaring, bezoekers vertellen in de gangen van Ahoy over hun favorieten.
BN'ers doen massaal mee aan deze trend (en wij ook)
12:32Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'