TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na Mavis Staples en Van Morrison op dag 1 heeft North Sea Jazz ook voor de tweede dag van het festival een levende muzieklegende weten te strikken: Sir Tom Jones sluit de dag af.
Al sinds medio jaren 60 van de vorige eeuw staat Jones in de hitparades, met klassiekers als Delilah, It's Not Unusual en Kiss.
Mochten de jaren voor Jones beginnen te tellen, dan merkt het publiek daar weinig van. De optredens zitten nog altijd vol energie en met de stem van de tachtiger is helemaal niets mis. Sterker nog, zijn recentste album Surrounded by Time bereikte twee jaar geleden nog de bovenste positie in de Britse albumlijsten.
Ook treden op: de krachtige zangeres Jill Scott, het Texaanse collectief Snarky Puppy en zangeres Roisin Murphy, bekend van de band Moloko.
Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight
08:13De TV van gisteren: The Masked Singer blijft scoren, kijkcijferdrama voor serie BuZa