TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na Mavis Staples en Van Morrison op dag 1 heeft North Sea Jazz ook voor de tweede dag van het festival een levende muzieklegende weten te strikken: Sir Tom Jones sluit de dag af.
Al sinds medio jaren 60 van de vorige eeuw staat Jones in de hitparades, met klassiekers als Delilah, It's Not Unusual en Kiss.
Mochten de jaren voor Jones beginnen te tellen, dan merkt het publiek daar weinig van. De optredens zitten nog altijd vol energie en met de stem van de tachtiger is helemaal niets mis. Sterker nog, zijn recentste album Surrounded by Time bereikte twee jaar geleden nog de bovenste positie in de Britse albumlijsten.
Ook treden op: de krachtige zangeres Jill Scott, het Texaanse collectief Snarky Puppy en zangeres Roisin Murphy, bekend van de band Moloko.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier