TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na Mavis Staples en Van Morrison op dag 1 heeft North Sea Jazz ook voor de tweede dag van het festival een levende muzieklegende weten te strikken: Sir Tom Jones sluit de dag af.
Al sinds medio jaren 60 van de vorige eeuw staat Jones in de hitparades, met klassiekers als Delilah, It's Not Unusual en Kiss.
Mochten de jaren voor Jones beginnen te tellen, dan merkt het publiek daar weinig van. De optredens zitten nog altijd vol energie en met de stem van de tachtiger is helemaal niets mis. Sterker nog, zijn recentste album Surrounded by Time bereikte twee jaar geleden nog de bovenste positie in de Britse albumlijsten.
Ook treden op: de krachtige zangeres Jill Scott, het Texaanse collectief Snarky Puppy en zangeres Roisin Murphy, bekend van de band Moloko.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar