TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zangers Claude en Flemming, zangeres Wende Snijders en de band Son Mieux zijn op Bevrijdingsdag de Ambassadeurs van de Vrijheid. Ze doen verschillende bevrijdingsfestivals aan door het hele land. Flemming staat ’s avonds ook op het podium tijdens het afsluitende 5-mei concert aan de Amsterdamse Amstel, in aanwezigheid van de koning en koningin.
Bevrijdingsdag 2024 biedt een liveregistratie van dit dertigste 5 mei-concert waar onder meer ook Guus Meeuwis, Mastreechter Staar, Slagerij van Kampen en de cast van Soldaat van Oranje, de musical optreden. Zangeres Karsu en radiomaker Frits Spits presenteren het evenement.
Tussendoor wordt er geschakeld naar het Bevrijdingsfestival in Zwolle en komen de Ambassadeurs van de Vrijheid aan het woord.
NOS Bevrijdingsdag 2024 is op zondag 5 mei vanaf 20:23 uur te zien op NPO1.
Soy Kroon bezoekt festivals voor tv-special De Opening: 'Liefde voor cultuur'
08:04Johan Derksen moest hond Cuby laten inslapen: 'Hij was op'
07:40Dyantha Brooks verlengt SBS-contact met drie jaar: 'Enorm blij met het vertrouwen'
07:26Johnny de Mol zwaait af bij De oranjezomer: 'Hélène was er altijd als ik er doorheen zat'
07:21Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'