TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zangers Claude en Flemming, zangeres Wende Snijders en de band Son Mieux zijn op Bevrijdingsdag de Ambassadeurs van de Vrijheid. Ze doen verschillende bevrijdingsfestivals aan door het hele land. Flemming staat ’s avonds ook op het podium tijdens het afsluitende 5-mei concert aan de Amsterdamse Amstel, in aanwezigheid van de koning en koningin.
Bevrijdingsdag 2024 biedt een liveregistratie van dit dertigste 5 mei-concert waar onder meer ook Guus Meeuwis, Mastreechter Staar, Slagerij van Kampen en de cast van Soldaat van Oranje, de musical optreden. Zangeres Karsu en radiomaker Frits Spits presenteren het evenement.
Tussendoor wordt er geschakeld naar het Bevrijdingsfestival in Zwolle en komen de Ambassadeurs van de Vrijheid aan het woord.
NOS Bevrijdingsdag 2024 is op zondag 5 mei vanaf 20:23 uur te zien op NPO1.
Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'
10:57Komt er nog een nieuw seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa?
10:19Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van De Augurkenkoning
09:03Kim reageert op exit in B&B Vol Liefde
08:53Pijnlijk! CEO Amerikaans techbedrijf wordt tijdens Coldplay-concert betrapt met zijn minnares