TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De verwachtingen zijn hooggespannen: biedt koning Willem-Alexander vandaag excuses aan voor het slavernijverleden? De koning spreekt bij het slavernijmonument in het Amsterdamse Oosterpark, live te zien in Herdenking Slavernijverleden.
Volgens bronnen zal hij excuses maken, op de dag af 150 jaar na de afschaffing van de slavernij. Premier Rutte deed dit afgelopen december al namens de regering. In het Oosterpark zijn ook nazaten uit de Afro-Surinaamse en de Afro-Caribische gemeenschap in Nederland aanwezig, evenals koningin Máxima, premier Rutte en kabinetsleden.
Vandaag is ook de dag van het Keti Koti Festival. De NOS zendt om 19.05 uur op NPO 1 uit vanaf het Museumplein in Amsterdam. Ook zijn er reportages vanaf andere festivals in het land.
Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'
10:59Robert uit De Bondgenoten krijgt keiharde boodschap van thuisfront: 'Achter je rug...'
09:39Waarom zijn er ineens geen nieuwe afleveringen meer te zien van Ik Vertrek?