TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De verwachtingen zijn hooggespannen: biedt koning Willem-Alexander vandaag excuses aan voor het slavernijverleden? De koning spreekt bij het slavernijmonument in het Amsterdamse Oosterpark, live te zien in Herdenking Slavernijverleden.
Volgens bronnen zal hij excuses maken, op de dag af 150 jaar na de afschaffing van de slavernij. Premier Rutte deed dit afgelopen december al namens de regering. In het Oosterpark zijn ook nazaten uit de Afro-Surinaamse en de Afro-Caribische gemeenschap in Nederland aanwezig, evenals koningin Máxima, premier Rutte en kabinetsleden.
Vandaag is ook de dag van het Keti Koti Festival. De NOS zendt om 19.05 uur op NPO 1 uit vanaf het Museumplein in Amsterdam. Ook zijn er reportages vanaf andere festivals in het land.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas