TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tien jaar geleden werd vlucht MH17 boven Oekraïne uit de lucht geschoten. Op de avond voorafgaand aan de herdenking van de ramp staan de nabestaanden van enkele Nederlandse slachtoffers op een muzikale manier stil bij hun verlies.
In NOS MH17 Muziek als Troost zingt Trijntje Oosterhuis voor Peter, die zijn drie dochtertjes en hun moeder verloor. Ilse DeLange treedt op voor de ouders van Astrid, die met haar vriend Bart aan boord van het toestel zat.
Op het binnenplein van het ziekenhuis AMC speelt de band van Sven Figee muziek van Miles Davis voor de omgekomen Joep Lange, een aidsonderzoeker met een internationale reputatie. De familie en vrienden van Bryce en Daisy spelen en zingen zelf voor het koppel, dat samen op vakantie vertrok maar nooit aankwam.
NOS MH17 Muziek als Troost zie je op dinsdag 16 juli vanaf 20:35 uur bij NOS op NPO1.
Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'
14:00Dit fragment van De Bondgenoten houdt nu al de gemoederen bezig