TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de derde dinsdag van september presenteert het kabinet-Schoof zijn eerste begroting. In een rechtstreekse uitzending vanuit Den Haag volgen Rob Trip en Saïda Maggé de gebeurtenissen van Prinsjesdag 2024, waarbij Malou Petter het liveverslag verzorgt.
De koninklijke stoet met de Glazen Koets rijdt vanochtend van Paleis Noordeinde naar de Koninklijke Schouwburg. Daar zal koning Willem-Alexander de troonrede voorlezen, waarin de regering de belangrijkste plannen voor komend jaar uiteenzet.
Met entertainment en muziek moet Prinsjesdag in de toekomst een aantrekkelijk feest worden voor het publiek, maar daar is dit jaar nog weinig van te merken. De hoogtepunten van de dag komen 's avonds nog eens voorbij in een samenvatting om 19.25 uur op NPO 2.
NOS Prinsjesdag 2024 is op dinsdag 17 september 2024 om 12:25 uur te zien op NPO 1.
Na discussie over kijkcijfers komt A.S.S. - Anti Survival Show toch terug voor in ieder geval een reünie
14:17Claire Bender is dol op prinses Mabel: 'Het klinkt alsof ik verliefd op haar ben'
13:32Albert Verlinde niet langer exclusief bij RTL en maakt opvallende tv-switch
13:01'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag